سنگ تراورتن آتشکوه

علاوه بر این سنگ تراورتن آتشکوه جایگاه بسیار خوبی در عرصه بازارهای جهانی به صورت فرآوری شده و کوپ دارد. سنگ تراورتن آتشکوه به دو صورت موج دار و بی موج فرآوری میگردد. این سنگ معمولاً به صورت بی موج بریده می شود و سنگ تراورتن آتشکوه نسبت به سایر تراورتن ها کرم و سفید تخلخل و سورت بندی کمتری دارد.

تراورتن آتشکوه یکی از بهترین و با کیفیت­ ترین سنگ­های تراورتن در دنیا می­باشد. شاخصه­ های بسیار خوب و نیز طرح و رنگ سفید سنگ­ های این معدن تراورتن آتشکوه باعث شده که محصولات فرآوری شده آن بصورت اسلب و تایل همواره جزء انتخاب­ های اول معماران و سازندگان و صادرکنندگان قرار گیرد.

سنگ تراورتن آتشکوه سوپر و سنگ تراورتن آتشکوه ممتاز بدلیل رنگ روشن اکثرا در پروژه های لوکس و گران قیمت استفاده میشود. درجه بندی سنگ تراورتن آتشکوه بسته به رنگ و طرح و موج های سنگ مشخص میگردد و هر چه قدر رنگ سنگ روشن تر باشد و موج های منظم تری داشته باشد از کیفیت بالاتری برخودار است و قیمت بالاتری خواهد داشت. سنگ تراورتن آتشکوه اغلب بصورت بی موج فرآوری میگردد و در نماهای کلاسیک و رومی کاربرد زیاد دارد. از محاسن سنگ تراورتن آتشکوه میتوان به رنگ روشن و مایل به سفید آن اشاره نمود و تنها عیب سنگ تراورتن آتشکوه قیمت بالای آن است. درجات پایین سنگ تراورتن آتشکوه دارای هاله ها و رگه های قرمز و شکلاتی رنگ میباشد.

تراورتن آتشکوه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید با ما تماس بگیرید.